Carl Torsberg Carl Torsberg Dárkový poukaz 1000

Dárkový poukaz pro nákup zboží v eshopu www.carltorsberg.cz

Platnost poukazu je 6 měsíců od data vydání!

Pro uplatnění je následující postup:

Při zadávání objednávky připište do poznámky, že chcete uplatnit slevový poukaz. Po našem potvrzení poukaz odešlete na naši adresu (Euro Fashion Logistic sro, Zikmunda Wintra 7, 301 00 Plzeň), spolu s průvodním listem, ve kterém uveďte o jake zboží máte zájem + ID objednávky. Případný rozdíl v ceně Vám doúčtujeme formou dobírky, opačná varianta není možná.

Cena vč. DPH 1 000,00 Kč
Záruka (měsíce) 24
Dostupnost skladem
Značka Carl Torsberg

Ze stejné kategorie také doporučujeme

Co je Carl Torsberg

Spojeni zálibou ve vodních sportech a letectví, tři dobří přátelé ze tří různých kontinentů se sešli a vytvořili globální značku CARL TORSBERG, která pozvedla ležérní sportovní oblečení na vyšší úroveň. Kolekce oblečení byla navržena v krásném Švýcarsku a nabízí širokou škálu košilí, triček, polokošilí, mikin a bund v různých provedeních, abyste měli z čeho vybírat. Byli jsme inspirováni bohatou skandinávskou kulturou a svěžestí karibských ostrovů. Naše designy se ideálně hodí k vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Carl Torsberg Shop


Sociální sítě:


Stejně jako naše oficiální logo, kterým je beran, představuje CARL TORSBERG silnou vůli a důvěru. Jsme globální značka, která ztělesňuje svobodného ducha a luxus. Žijeme jen jednou a je naší povinností žít naplno. Jsme mladí, jsme volní. Jsme příští generace.

Najdete nás i na MALL.CZ

Kontaktujte nás


  • Zákaznická podpora

    +420 222 520 476   


Malešická 2679/49, 13000  Praha